
Wholesale Women's 925 Silver Moissanite Rhombus Inlay Fashion Geometric Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| High End Ring | Moissanite Ring |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Rhombus |
| Stone Size | Main Stone 5Ct,Side Stone 3Mm,45Capsules,1Mm |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Original: $178.95
-65%$178.95
$62.63More Images




Wholesale Women's 925 Silver Moissanite Rhombus Inlay Fashion Geometric Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| High End Ring | Moissanite Ring |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Rhombus |
| Stone Size | Main Stone 5Ct,Side Stone 3Mm,45Capsules,1Mm |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| High End Ring | Moissanite Ring |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Rhombus |
| Stone Size | Main Stone 5Ct,Side Stone 3Mm,45Capsules,1Mm |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |























