
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Aquamarine Emerald Cut Geometric Ring Plated Pt950 Gold
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Aquamarine Emerald Cut Geometric Ring Plated Pt950 Gold
| Gender | Rectangle,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $34.45
-65%$34.45
$12.06More Images






Wholesale Women's 925 Sterling Silver Aquamarine Emerald Cut Geometric Ring Plated Pt950 Gold
| Gender | Rectangle,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Rectangle,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























