
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Emerald Cut Zircon Ring With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Emerald Cut Zircon Ring With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuter |
| Quality Of Precious Metals | 3.7G |
| Size | 6. |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $32.84
-65%$32.84
$11.49More Images





Wholesale Women's 925 Sterling Silver Emerald Cut Zircon Ring With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuter |
| Quality Of Precious Metals | 3.7G |
| Size | 6. |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuter |
| Quality Of Precious Metals | 3.7G |
| Size | 6. |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























