
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Geometric Sweet Style Diamond Ring
| Gender | Oval,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Sweet,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Original: $56.46
-65%$56.46
$19.76More Images




Wholesale Women's 925 Sterling Silver Geometric Sweet Style Diamond Ring
| Gender | Oval,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Sweet,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Oval,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Sweet,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |























