
Wholesale Women's Alloy 925 Silver Electroplated Geometric Heart Shape Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.09
-65%$1.09
$0.38More Images




















Wholesale Women's Alloy 925 Silver Electroplated Geometric Heart Shape Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























