
Wholesale Women's Alloy Geometric Round Pendant Necklace With Diamond Design And Snake Bone Chain Retro Cold Style
Wholesale Women's Alloy Geometric Round Pendant Necklace With Diamond Design And Snake Bone Chain Retro Cold Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 118g |
Original: $4.15
-65%$4.15
$1.45More Images





Wholesale Women's Alloy Geometric Round Pendant Necklace With Diamond Design And Snake Bone Chain Retro Cold Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 118g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 118g |























