
Wholesale Women's Alloy Multi Layer Red Beads Tassel Necklace With Geometric Pattern And Snake Bone Chain
Wholesale Women's Alloy Multi Layer Red Beads Tassel Necklace With Geometric Pattern And Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 78g |
Original: $5.80
-65%$5.80
$2.03More Images




Wholesale Women's Alloy Multi Layer Red Beads Tassel Necklace With Geometric Pattern And Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 78g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 78g |























