
Wholesale Women's Clavicle Necklace Imitation Pearl Iron Chain Copperclad Iron Chain Geometric Electroplating
Wholesale Women's Clavicle Necklace Imitation Pearl Iron Chain Copperclad Iron Chain Geometric Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Iron Chain + Copper-Clad Iron Chain |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Imitation Pearl + Iron Chain + Copper-Clad Iron Chain |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images















Wholesale Women's Clavicle Necklace Imitation Pearl Iron Chain Copperclad Iron Chain Geometric Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Iron Chain + Copper-Clad Iron Chain |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Imitation Pearl + Iron Chain + Copper-Clad Iron Chain |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Iron Chain + Copper-Clad Iron Chain |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Imitation Pearl + Iron Chain + Copper-Clad Iron Chain |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |























