
Wholesale Women's Fashion Geometric Moissanite Inlaid 925 Silver Tassel Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $126.37
-65%$126.37
$44.23More Images




Wholesale Women's Fashion Geometric Moissanite Inlaid 925 Silver Tassel Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |























