
Wholesale Women's Ferris Wheel Sunflower Beads Stainless Steel Clavicle Necklace With Geometric Pattern 18K Gold Electroplated
Wholesale Women's Ferris Wheel Sunflower Beads Stainless Steel Clavicle Necklace With Geometric Pattern 18K Gold Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel Shell Beads |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.35
-65%$3.35
$1.17More Images





Wholesale Women's Ferris Wheel Sunflower Beads Stainless Steel Clavicle Necklace With Geometric Pattern 18K Gold Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel Shell Beads |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel Shell Beads |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























