
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Hammered Electroplated Stud Earrings And Flower Ring
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Hammered Electroplated Stud Earrings And Flower Ring
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 14g |
Original: $1.54
-65%$1.54
$0.54More Images




Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Hammered Electroplated Stud Earrings And Flower Ring
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 14g |























