
Wholesale Women's Handmade Beaded Multilayer Imitation Pearl Necklace With Geometric Pattern And Mixed Gemstone Setting
Wholesale Women's Handmade Beaded Multilayer Imitation Pearl Necklace With Geometric Pattern And Mixed Gemstone Setting
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 107g |
Original: $5.09
-65%$5.09
$1.78More Images




Wholesale Women's Handmade Beaded Multilayer Imitation Pearl Necklace With Geometric Pattern And Mixed Gemstone Setting
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 107g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 107g |























