
Wholesale Women's Handmade Multilayer Beaded Clavicle Chain Necklace With Artificial Crystal And Alloy Geometric Pattern Snake Bone Chain Style
Wholesale Women's Handmade Multilayer Beaded Clavicle Chain Necklace With Artificial Crystal And Alloy Geometric Pattern Snake Bone Chain Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 279g |
Original: $7.51
-65%$7.51
$2.63More Images




Wholesale Women's Handmade Multilayer Beaded Clavicle Chain Necklace With Artificial Crystal And Alloy Geometric Pattern Snake Bone Chain Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 279g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 279g |























