
Wholesale Women's Heart Striped Asymmetric Titanium Steel And Stainless Steel Earrings With Electroplating
Wholesale Women's Heart Striped Asymmetric Titanium Steel And Stainless Steel Earrings With Electroplating
| 1 | Earrings |
|---|---|
| 3 | Cross-Border Supply Of Environmentally Friendly Goods |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 14g |
Original: $1.62
-65%$1.62
$0.57More Images




Wholesale Women's Heart Striped Asymmetric Titanium Steel And Stainless Steel Earrings With Electroplating
| 1 | Earrings |
|---|---|
| 3 | Cross-Border Supply Of Environmentally Friendly Goods |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Earrings |
|---|---|
| 3 | Cross-Border Supply Of Environmentally Friendly Goods |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 14g |























