
Wholesale Women's Luxury Highend Geometric Moissanite Inlaid 925 Sterling Silver Pendant Necklace
Wholesale Women's Luxury Highend Geometric Moissanite Inlaid 925 Sterling Silver Pendant Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Moissanite |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3.8g |
More Images




Wholesale Women's Luxury Highend Geometric Moissanite Inlaid 925 Sterling Silver Pendant Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Moissanite |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Moissanite |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3.8g |























