
Wholesale Women's Minimalist Stainless Steel Electroplated Threepetal Flower Design Earrings
Wholesale Women's Minimalist Stainless Steel Electroplated Threepetal Flower Design Earrings
| 1 | Earrings |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| 3 | Cross-Border Supply |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images





Wholesale Women's Minimalist Stainless Steel Electroplated Threepetal Flower Design Earrings
| 1 | Earrings |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| 3 | Cross-Border Supply |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Earrings |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| 3 | Cross-Border Supply |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |























