
Wholesale Women's Multi Layer Imitation Pearl Necklace With Geometric Pattern Ball Chain Baroque Retro Style
Wholesale Women's Multi Layer Imitation Pearl Necklace With Geometric Pattern Ball Chain Baroque Retro Style
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Hepburn Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 52g |
Original: $2.60
-65%$2.60
$0.91More Images









Wholesale Women's Multi Layer Imitation Pearl Necklace With Geometric Pattern Ball Chain Baroque Retro Style
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Hepburn Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 52g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Hepburn Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 52g |























