
Wholesale Women's Multilayer Resin Color Beaded Necklace With Geometric Pattern Alloy Pendant And Snake Bone Chain Diamond Treated
Wholesale Women's Multilayer Resin Color Beaded Necklace With Geometric Pattern Alloy Pendant And Snake Bone Chain Diamond Treated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 65g |
Original: $5.25
-65%$5.25
$1.84More Images





Wholesale Women's Multilayer Resin Color Beaded Necklace With Geometric Pattern Alloy Pendant And Snake Bone Chain Diamond Treated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 65g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 65g |























