
Wholesale Women's Multilayered Handwoven Beaded Necklace Plastic Resin Geometric Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Rice Beads |
| Processing Technology | Hand Knitting |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 214g |
More Images




Wholesale Women's Multilayered Handwoven Beaded Necklace Plastic Resin Geometric Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Rice Beads |
| Processing Technology | Hand Knitting |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 214g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Rice Beads |
| Processing Technology | Hand Knitting |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 214g |























