
Wholesale Women's Multilayered Stone Beaded Necklace Zinc Alloy Geometric Hand Knitted Old Money Style
Wholesale Women's Multilayered Stone Beaded Necklace Zinc Alloy Geometric Hand Knitted Old Money Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Hand Knitted |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Old Money Style,Geometry |
| Weight | 38g |
Original: $4.68
-65%$4.68
$1.64More Images




Wholesale Women's Multilayered Stone Beaded Necklace Zinc Alloy Geometric Hand Knitted Old Money Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Hand Knitted |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Old Money Style,Geometry |
| Weight | 38g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Hand Knitted |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Old Money Style,Geometry |
| Weight | 38g |























