
Wholesale Women's Natural Pearl And Organic Glass Geometric Beaded Clavicle Chain Hand Knitted In Ins Style
Wholesale Women's Natural Pearl And Organic Glass Geometric Beaded Clavicle Chain Hand Knitted In Ins Style
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Processing Technology | Hand Knitting |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |
Original: $4.96
-65%$4.96
$1.74More Images





Wholesale Women's Natural Pearl And Organic Glass Geometric Beaded Clavicle Chain Hand Knitted In Ins Style
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Processing Technology | Hand Knitting |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Processing Technology | Hand Knitting |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |























