
Wholesale Women's Natural Style Handwoven Geometric Clavicle Chain Necklace With Pearl And Organic Glass
Wholesale Women's Natural Style Handwoven Geometric Clavicle Chain Necklace With Pearl And Organic Glass
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pearl Diameter | 4Mm (Inclusive)-5Mm (Exclusive) |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 5g |
Original: $4.30
-65%$4.30
$1.50More Images





Wholesale Women's Natural Style Handwoven Geometric Clavicle Chain Necklace With Pearl And Organic Glass
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pearl Diameter | 4Mm (Inclusive)-5Mm (Exclusive) |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pearl Diameter | 4Mm (Inclusive)-5Mm (Exclusive) |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 5g |























