
Wholesale Women's Retro Geometric Imitation Pearl And Iron Chain Electroplated Collarbone Necklace
Wholesale Women's Retro Geometric Imitation Pearl And Iron Chain Electroplated Collarbone Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Imitation Pearl+Ccb |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Iron Chain+Imitation Pearl+Ccb |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 42g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images








Wholesale Women's Retro Geometric Imitation Pearl And Iron Chain Electroplated Collarbone Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Imitation Pearl+Ccb |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Iron Chain+Imitation Pearl+Ccb |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 42g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Imitation Pearl+Ccb |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Iron Chain+Imitation Pearl+Ccb |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 42g |























