
Wholesale Women's Retro Imitation Pearl Multilayered Necklaces With Snake Bone Chain And Baking Paint Design
Wholesale Women's Retro Imitation Pearl Multilayered Necklaces With Snake Bone Chain And Baking Paint Design
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Retro,Geometry |
| Treatment Process | Baking Paint |
| Weight | 150g |
Original: $4.67
-65%$4.67
$1.63More Images






Wholesale Women's Retro Imitation Pearl Multilayered Necklaces With Snake Bone Chain And Baking Paint Design
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Retro,Geometry |
| Treatment Process | Baking Paint |
| Weight | 150g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Retro,Geometry |
| Treatment Process | Baking Paint |
| Weight | 150g |























