
Wholesale Women's Retro Minimalist Geometric Ferris Wheel Necklace With Freshwater Pearl Agate And Stainless Steel Electroplated Pendant
Wholesale Women's Retro Minimalist Geometric Ferris Wheel Necklace With Freshwater Pearl Agate And Stainless Steel Electroplated Pendant
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Freshwater Pearl,Agate,Enamel Glaze |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Minimalist |
| Weight | 30g |
Original: $6.77
-65%$6.77
$2.37More Images












Wholesale Women's Retro Minimalist Geometric Ferris Wheel Necklace With Freshwater Pearl Agate And Stainless Steel Electroplated Pendant
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Freshwater Pearl,Agate,Enamel Glaze |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Minimalist |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Freshwater Pearl,Agate,Enamel Glaze |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Minimalist |
| Weight | 30g |























