
Wholesale Women's Ring S925 Sterling Silver Flower Pattern Electroplated With Zircon
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuter |
| Quality Of Precious Metals | 3.9G |
| Size | 6. |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $40.51
-65%$40.51
$14.18More Images









Wholesale Women's Ring S925 Sterling Silver Flower Pattern Electroplated With Zircon
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuter |
| Quality Of Precious Metals | 3.9G |
| Size | 6. |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuter |
| Quality Of Precious Metals | 3.9G |
| Size | 6. |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























