
Wholesale Women's S925 Silver Geometric Moissanite Ring Highend Fashion Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite Ring | Ring For Women,Niche High-End Ins Style Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Original: $49.28
-65%$49.28
$17.25More Images




Wholesale Women's S925 Silver Geometric Moissanite Ring Highend Fashion Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite Ring | Ring For Women,Niche High-End Ins Style Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite Ring | Ring For Women,Niche High-End Ins Style Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |























