
Wholesale Women's S925 Silver Heartshaped Moissanite Inlaid Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $66.50
-65%$66.50
$23.27More Images





Wholesale Women's S925 Silver Heartshaped Moissanite Inlaid Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























