
Wholesale Women's S925 Silver Necklace With Geometric Moissanite Ring Pendant And Cross Chain Electroplated Simple Style
Wholesale Women's S925 Silver Necklace With Geometric Moissanite Ring Pendant And Cross Chain Electroplated Simple Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | About 2.23.8g |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3.8g |
Original: $33.34
-65%$33.34
$11.67More Images



Wholesale Women's S925 Silver Necklace With Geometric Moissanite Ring Pendant And Cross Chain Electroplated Simple Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | About 2.23.8g |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | About 2.23.8g |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3.8g |























