
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Crystal Sugar Ring With Geometric Pattern Ice Flower Cut And Raydion Cut Electroplated
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Crystal Sugar Ring With Geometric Pattern Ice Flower Cut And Raydion Cut Electroplated
| Gender | Rectangle,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $34.45
-65%$34.45
$12.06More Images








Wholesale Women's S925 Sterling Silver Crystal Sugar Ring With Geometric Pattern Ice Flower Cut And Raydion Cut Electroplated
| Gender | Rectangle,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Rectangle,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























