
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Elegant Geometric Moissanite Ring With Four Claw Setting
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Elegant Geometric Moissanite Ring With Four Claw Setting
| Gender | Round,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Elegant,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |
Original: $23.51
-65%$23.51
$8.23More Images




Wholesale Women's S925 Sterling Silver Elegant Geometric Moissanite Ring With Four Claw Setting
| Gender | Round,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Elegant,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Round,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Elegant,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |























