
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Fourpointed Star Flower Pendant Necklace With 18K Champagne Gold Plated O Word Chain
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Fourpointed Star Flower Pendant Necklace With 18K Champagne Gold Plated O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $72.92
-65%$72.92
$25.52More Images




Wholesale Women's S925 Sterling Silver Fourpointed Star Flower Pendant Necklace With 18K Champagne Gold Plated O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |























