
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Geometric Diamond Ring With Electroplating
| Gender | Oval,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Port Code 22 |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $42.74
-65%$42.74
$14.96More Images





Wholesale Women's S925 Sterling Silver Geometric Diamond Ring With Electroplating
| Gender | Oval,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Port Code 22 |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Oval,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Port Code 22 |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























