
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Geometric Lace Ring With Italian Craft And Electroplating
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Geometric Lace Ring With Italian Craft And Electroplating
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $67.44
-65%$67.44
$23.60More Images




Wholesale Women's S925 Sterling Silver Geometric Lace Ring With Italian Craft And Electroplating
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























