
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Ring With Emerald Cut Square Pagoda Shapes And Geometric Style Electroplated
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Ring With Emerald Cut Square Pagoda Shapes And Geometric Style Electroplated
| Gender | Rectangle,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $35.05
-65%$35.05
$12.27More Images





Wholesale Women's S925 Sterling Silver Ring With Emerald Cut Square Pagoda Shapes And Geometric Style Electroplated
| Gender | Rectangle,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Rectangle,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























