
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Ring With Pigeon Egg Yellow Diamond Zircon And Geometric Design Electroplated
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Ring With Pigeon Egg Yellow Diamond Zircon And Geometric Design Electroplated
| Gender | Oval,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Port Code 22 |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $39.99
-65%$39.99
$14.00More Images





Wholesale Women's S925 Sterling Silver Ring With Pigeon Egg Yellow Diamond Zircon And Geometric Design Electroplated
| Gender | Oval,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Port Code 22 |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Oval,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Port Code 22 |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























