
Wholesale Women's Silver Geometric Inlay Moissanite Fashion Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Stone Size | 1.5Mm,47 Capsules,1.3Mm,12 Capsules,1Mm,4 Capsules |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Original: $70.36
-65%$70.36
$24.63More Images



Wholesale Women's Silver Geometric Inlay Moissanite Fashion Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Stone Size | 1.5Mm,47 Capsules,1.3Mm,12 Capsules,1Mm,4 Capsules |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Stone Size | 1.5Mm,47 Capsules,1.3Mm,12 Capsules,1Mm,4 Capsules |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |























