
Wholesale Women's Simple 925 Sterling Silver Geometric Snowflake Diamond Ring With Electroplating
Wholesale Women's Simple 925 Sterling Silver Geometric Snowflake Diamond Ring With Electroplating
| Gender | Oval,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $29.54
-65%$29.54
$10.34More Images










Wholesale Women's Simple 925 Sterling Silver Geometric Snowflake Diamond Ring With Electroplating
| Gender | Oval,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Oval,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























