
Wholesale Women's Simple Electroplated Stainless Steel Bow Tie Open Ring Jewelry Accessories
Wholesale Women's Simple Electroplated Stainless Steel Bow Tie Open Ring Jewelry Accessories
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Original: $1.16
-65%$1.16
$0.41More Images




Wholesale Women's Simple Electroplated Stainless Steel Bow Tie Open Ring Jewelry Accessories
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |























