
Wholesale Women's Simple Geometric Moissanite Inlaid S925 Silver Clavicle Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | About 1.83.8g |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3.8g |
Original: $28.58
-65%$28.58
$10.00More Images



Wholesale Women's Simple Geometric Moissanite Inlaid S925 Silver Clavicle Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | About 1.83.8g |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | About 1.83.8g |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3.8g |























