
Wholesale Women's Simple Geometric S925 Silver Star Pendant Necklace With O Word Chain And Electroplating
Wholesale Women's Simple Geometric S925 Silver Star Pendant Necklace With O Word Chain And Electroplating
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $50.96
-65%$50.96
$17.84More Images




Wholesale Women's Simple Geometric S925 Silver Star Pendant Necklace With O Word Chain And Electroplating
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 5g |























