
Wholesale Women's Simple Geometric Stainless Steel Electroplated Open Ring Bracelet
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Original: $1.08
-65%$1.08
$0.38More Images




Wholesale Women's Simple Geometric Stainless Steel Electroplated Open Ring Bracelet
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |























