
Wholesale Women's Simple Geometric Stainless Steel Electroplated Oval Shell Earrings
| 1 | Earrings |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 15g |
Original: $1.56
-65%$1.56
$0.55More Images




Wholesale Women's Simple Geometric Stainless Steel Electroplated Oval Shell Earrings
| 1 | Earrings |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Earrings |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 15g |























