
Wholesale Women's Simple Geometric Stainless Steel Open Ring With Electroplating
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Open Ring |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 4g |
Original: $1.08
-65%$1.08
$0.38More Images






Wholesale Women's Simple Geometric Stainless Steel Open Ring With Electroplating
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Open Ring |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Open Ring |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 4g |























