
Wholesale Women's Stainless Steel 18K Goldplated Flowershaped Ring With Simple Style
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Flowers |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Original: $1.56
-65%$1.56
$0.55More Images





Wholesale Women's Stainless Steel 18K Goldplated Flowershaped Ring With Simple Style
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Flowers |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Flowers |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |























