
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Flower Pattern Open Ring Jewelry
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Flowers |
| Style | Simple,Plants And Flowers |
| Weight | 5g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images





Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Flower Pattern Open Ring Jewelry
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Flowers |
| Style | Simple,Plants And Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Flowers |
| Style | Simple,Plants And Flowers |
| Weight | 5g |























