
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Star Constellation Hammered Open Ring Jewelry
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Star Constellation Hammered Open Ring Jewelry
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Cross-Border Supply |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Constellation,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 5g |
Original: $1.18
-65%$1.18
$0.41More Images





Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Star Constellation Hammered Open Ring Jewelry
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Cross-Border Supply |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Constellation,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Cross-Border Supply |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Constellation,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 5g |























