
Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Style Earrings Inlaid With Colorful Zircon And Set With Diamonds In Ins Luxury Style With Vacuum Furnace Electroplating
Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Style Earrings Inlaid With Colorful Zircon And Set With Diamonds In Ins Luxury Style With Vacuum Furnace Electroplating
| Electroplating Process | Vacuum In The Furnace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 6g |
Original: $5.36
-65%$5.36
$1.88More Images













Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Style Earrings Inlaid With Colorful Zircon And Set With Diamonds In Ins Luxury Style With Vacuum Furnace Electroplating
| Electroplating Process | Vacuum In The Furnace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating Process | Vacuum In The Furnace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 6g |





















