
Women's Titanium Steel Necklace With Colorful Zircon Donut Pendant Copper Electroplating Geometric Pattern Light Luxury Style
Women's Titanium Steel Necklace With Colorful Zircon Donut Pendant Copper Electroplating Geometric Pattern Light Luxury Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $1.52
-65%$1.52
$0.53More Images











Women's Titanium Steel Necklace With Colorful Zircon Donut Pendant Copper Electroplating Geometric Pattern Light Luxury Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |





















