
Women's Jewelry Geometric Sapphire Ring Inlaid With Colorful Ruby Emerald Copper Electroplating
Women's Jewelry Geometric Sapphire Ring Inlaid With Colorful Ruby Emerald Copper Electroplating
| Gender | Women |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Work Clothing,Wedding Holiday Birthday |
| Size | The Opening Is Adjustable |
| Style | Versatile,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $1.43
-65%$1.43
$0.50More Images








Women's Jewelry Geometric Sapphire Ring Inlaid With Colorful Ruby Emerald Copper Electroplating
| Gender | Women |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Work Clothing,Wedding Holiday Birthday |
| Size | The Opening Is Adjustable |
| Style | Versatile,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Work Clothing,Wedding Holiday Birthday |
| Size | The Opening Is Adjustable |
| Style | Versatile,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |





















